Kde se nacházíte:  Úvodní strana  /  Tipy  /  Hormonální jógová terapie podle Dinah Rodrigues pro ženy, které chtějí otěhotnět KURZ PROBĚHL

Hormonální jógová terapie podle Dinah Rodrigues pro ženy, které chtějí otěhotnět KURZ PROBĚHL

15.09.2014

12.9. – 13.9. 2014 v Holešově VITALLIFE tělocvična - nově zrekonstruované centrum

pátek 12.9. 14.00-20.00, sobota 9.00 – 17.00, přestávka na oběd

Cena: 1 200,-Kč

Techniky, použité v sestavě cviků nazývaných Hormonální jógová terapie jsou účinné, jednoduché a lehce proveditelné pro většinu žen. Předchozí znalost jógových technik není zapotřebí. Metoda HJT je ucelená, i pro začátečníky velmi příjemná a doslova „návyková“ v dobrém slova smyslu. Spojuje energetizující cviky dynamické jógy se specifickým dechovým cvičením , tibetskými technikami práce s energií, bandhami a mudrami. Tato terapie jógou přímo působí na hypofýzu, štítnou žlázu, nadledvinky a vaječníky, a stimuluje je k vyšší produkci ženských hormonů.

Povzbudí ve vás ženskost a sebedůvěru, odstraní tělesné a emoční bloky v těle. Poprvé bude kurz zaměřený na ženy, které chtějí přivést na svět miminko. Dostanete materiály s popisem sestavy pro domácí cvičení.

Cvičení vede certifikovaná lektorka Hormonální jógové terapie ing.Alena Šíblová

Místo: VITALLIFE Holešov, tělocvična Grohova (www.vitallife.cz)

S sebou: cvičební úbor, láhev s vodou. Karimatky, deky a ostatní pomůcky včetně tekutin a drobného občerstvení na místě.

www.dinahrodrigues.com.br
www.studioanela.cz/hormonalni-joga.php
tel. 607 656 559, alens@volny.cz


Zpět na výpis